RADEK PÁLKA, šéfkuchař Hotelu Duo Praha

Městská knihovna Jaroměř Vás srdečně zve, dne 15.9. 2021, na setkání s jaroměřským rodákem RADKEM PÁLKOU.

Radek Pálka se pohybuje v gastronomii od roku 1993. Za tu dobu prošel mnoha provozy na pozicích kuchař, šéfkuchař, provozní, ředitel hotelu. Pracoval v největších hotelích v Čechách, USA, Africe, Německu, Itálii, Francii a dalších. Získal četná ocenění ze světových soutěží, byl členem národního týmu kuchařů a cukrářů ČR.

Jak vlastně začala jeho úspěšná cesta k vaření, gastronomii a ač tomu tak na začátku nebylo, lásce na celý život? Svůj životní příběh, o kterém nám přijde vyprávět, popsal ve své knižní prvotině: „Šéfkuchařův deník“ – příběhy z kuchyní celého světa. Tato kniha zde bude představena a bude možné si ji zakoupit.

Těšíme se na Vás na hlavní budově Městské knihovny Jaroměř v 17,30 hodin.