Milan Kršmaru – Svět exotického ptactva očima ošetřovatele ze zoo

přijměte pozvání na zajímavou besedu, která se bude konat ve středu 3. dubna 2024 od 17:30 na hlavní budově Městské knihovny Jaroměř. Tentokrát jsme pozvali Milana Kršmaru, ošetřovatele z pavilonu ptáků Safari Parku Dvůr Králové nad Labem. Pan Kršmaru bude vyprávět nejen o práci ošetřovatele, ale hlavně o svém splněném snu vytvořit novou expozici exotických ptáků v Jaroměři – Orni Park Jaroměř. Sám vlastní mnoho desítek exemplářů a rád by je představil široké veřejnosti. Přijďte s námi podpořit tento nový projekt.

KDY: středa 3. dubna 2024 od 17:30

KDE: hlavní budova Městské knihovny Jaroměř