Památková péče v Královéhradeckém kraji – výstava

Městská knihovna Jaroměř Vás srdečně zve na výstavu, která bude probíhat od 4.8. 2020 do 30.9.2020. Výstava je věnovaná třiceti letům svobodné památkové péče v Královéhradeckém kraji a představuje vybrané příklady dokládající pozitivní proměny, kterých si památková péče váží a ke kterým mohlo dojít díky tomu, že po sametové revoluci v roce 1989 získala možnost zodpovědně a smysluplně pečovat o naše kulturní dědictví v plném rozsahu. Výstavu připravil Krajský úřad Královéhradeckého kraje a Národní památkový ústav, územní pracoviště v Josefově.