Ludmila Konvalinková: „Příběhy slavných českých značek“

pro další milé „přátelské setkání“, v pořadí již sedmé, si připravila Ludmila Konvalinková: „Příběhy slavných českých značek“.

České značky – náš národní poklad skrývající šikovné české ruce, bystrou mysl, důvtip a mnoho úsilí a práce. Jako Češi a patrioti musíme být hrdí na to, co všechno dokážeme. Naše značky jsou známé po celém světě.

A jaké příběhy skrývají značky jako je Dermacol, Mora, Triola, Petrof, Baťa, Škoda, Tatra a další? Přijďte si to poslechnout ve čtvrtek, 24. listopadu 2022 od 17,00 do 19,00 hodin do Městské knihovny Jaroměř.