Hledáme zaměstnance na pozici knihovník katalogizátor na dobu určitou: 1.10. 2022 – 1.10. 2023 (zástup za rodičovskou dovolenou)

Ředitelka Městské knihovny Jaroměř přijme

zaměstnance na pozici knihovník katalogizátor

na hlavní pracovní poměr na dobu určitou: 1.10. 2022 – 1.10. 2023 (zástup za rodičovskou dovolenou)

Předpokládaný termín nástupu: 1. 10. 2022 nebo dohodou

Požadavky:

  • středoškolské vzdělání ukončené maturitní zkouškou (výhodou obor knihovnictví)
  • znalost literatury
  • komunikační schopnosti
  • práce s PC – pokročilá znalost práce s MS Word a MS Excel (MS Office)
  • orientace v prostředí internetu – práce s informacemi, vyhledávání informací
  • zodpovědnost, pečlivost, příjemné vystupování, časová flexibilita

Náplň práce:

  • katalogizace nových dokumentů
  • knihovnické činnosti (zástup ve výpůjčních službách)
  • komunikace s lidmi
  • práce na PC

Další nezbytné předpoklady:

  • státní občanství České republiky, u cizích státních občanů trvalý pobyt v České republice
  • dosažení věku 18 let,
  • trestní bezúhonnost

Platové zařazení (bonusy):

  • platové zařazení dle nařízení vlády č. 341/2017 Sb., o platových poměrech zaměstnanců ve veřejných službách a správě,
  • 5 týdnů dovolené
  • příspěvek na stravenky

Požadované doklady:

  • strukturovaný životopis s uvedením údajů o dosavadních zaměstnáních a o odborných znalostech, kontaktní údaje (e-mail, telefon)
  • motivační dopis
  • kopie dokladu o nejvyšším dosaženém vzdělání,
  • reference výhodou

Městská knihovna Jaroměř si vyhrazuje právo zrušit bez uvedení důvodů toto výběrové řízení kdykoliv v jeho průběhu nebo nevybrat žádného uchazeče.

Přihlášku s přílohami a motivační dopis zasílejte v obálce označené „KONKURZ“

do 10.8. 2022 do 12,00 hodin

nebo osobně zaneste na adresu:

Městská knihovna Jaroměř

V. Probošta 180

551 01 Jaroměř

Z přihlášek doručených do 10.8. 2022 do 12,00 hodin budou vybráni uchazeči k osobnímu pohovoru.

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *