Danka Šárková: „Krkonoše a jejich kuchyně až k vám na talíř“

srdečně Vás zveme na besedu se známou spisovatelkou DANKOU ŠÁRKOVOU nejen o nové knize „Krkonošská kuchařka“. Danka Šárková je vlastním jménem Šárka Denková. Píše společenské romány a ráda cestuje. V současné době žije na samotě v Krkonoších. Bude si s námi povídat o tom, jak se žilo v nejchudším kraji, bez čeho se krkonošská kuchyně neobešla a jak se dá uvařit velice chutně za málo peněz. Přijďte a dozvíte se, jak se připravuje Krkonošské kyselo, Hladká Ančka, Muzika a Rozcuchaná nevěsta.

Těšíme se na Vás 13. dubna 2022 v 17,30 hodin v hlavní budově Městské knihovny Jaroměř.