P. Dr. Mgr. Leopold Slaninka SJ: „Psychologie a spiritualita“

rádi bychom Vám představili a pozvali Vás na přednášky P. Dr. Mgr. Leopolda Slaninky SJ: „Psychologie a spiritualita“.

P. Dr. Mgr. Leopold Slaninka, SJ je novým správcem římskokatolické farnosti v Jaroměři, jezuita, kněz a psycholog.

Připravil si pro Vás téma „Základní psychologické aspekty spirituálního života“, které rozdělil do 4 částí. Přednášky pojednávají o citových prožitcích dítěte během prvních 5 let jeho života. Tyto prožitky mají jak pozitivní, tak negativní vliv na podvědomý vývin dítěte a jeho následný život v dospělosti. S tím vším je také spojena schopnost prožívat spirituální dimenzi svého života, či vztah k Bohu.

Přednášky budou probíhat vždy v úterý od 18,30 hodin v hlavní budově Městské knihovny Jaroměř.

1. část: 17. ledna 2023
  2. část: 31. ledna 2023