Beseda „MIGRACE UKRAJINCŮ DO ČR“

Regionální ukrajinský spolek ve Východních Čechách ve spolupráci s Městskou knihovnou Jaroměř a Integračním centrem pro cizince HK, Vás srdečně zve na veřejnou akci „MIGRACE UKRAJINCŮ DO ČR“. Přednášejícím je historik, PHDR. BOHDAN ZILYNSKYJ, PH.D.. Hovořit bude o životě, začleňování, národním folklóru a kultuře ukrajinské komunity na území našeho státu.

Beseda se koná v neděli, 10. října 2021, v 15,00 hodin v hlavní budově Městské knihovny Jaroměř.

Zájemci o tuto besedu se, prosím, zaregistrujte na telefonu: +420 606 042 305

Při účasti na besedách a přednáškách Vás prosíme o předložení certifikátu o prodělaném očkování nebo negativního testu na COVID-19. Děkujeme za pochopení.

Těšíme se na Vás