Týden knihoven-čtením za čistší planetu

v průběhu celostátní akce „Týden knihoven“ (4. – 10.10.2021) získaly všechny knihovny možnost rozdávat svým čtenářům 3 vybrané e-knihy zdarma. Čtenáři si prostřednictvím voucheru stáhnou balíček e-knih přímo ze stránek www.palmknihy.cz. E-knihy se při stažení automaticky zaopatří sociál DRM ochranou, který nijak neomezuje čtení. Nejedná se o běžnou eVýpůjčku a tyto e-knihy zůstanou čtenářům natrvalo. Palmknihy společně s nakladateli (Mystery Press a Motto) do projektu na podporu čtení a knihoven poskytly oblíbené tituly z různých žánrů, tudíž se jedná o ideální příležitost přečíst si kvalitní příběhy novým způsobem.

POSTUP STAŽENÍ:

1. Přihlaste se /registrujte se na www.palmknihy.cz
  2. Klikněte na „Knihovnička“ a poté na „Uplatnit voucher darované e-knihy“
  3. Napište kód TYDENKNIHOVEN21 do políčka „kód kupónu“ a potvrďte
  4. Tři nakladatelem vybrané e-knihy se objeví v „knihovničce“ na webu i v aplikaci Palmknihy (Android,iOS).