TÝDEN KNIHOVEN 5.-11. října 2020

Vážení čtenáři,

v průběhu celostátní akce Týden knihoven (5.-11. 10. 2020) získají všechny knihovny možnost rozdávat svým čtenářům vybrané e-knihy zdarma. Čtenáři si prostřednictvím voucheru stáhnou balíček e-knih přímo ze stránek www.palmknihy.cz.

Nejedná se o běžnou eVýpůjčku a tyto e-knihy zůstanou čtenářům natrvalo. Palmknihy společně s nakladateli (Motto, Vyšehrad a Kniha Zlín) do projektu na podporu čtení a knihoven poskytly oblíbené tituly z různých žánrů, tudíž se jedná o ideální příležitost přečíst si kvalitní příběhy novým způsobem.

Postup stažení:

1. Přihlaste se/registrujte se na www.palmknihy.cz
  2. Klikněte na „Knihovnička“ a poté na „Uplatnit voucher darované e-knihy“
  3. Napište kód TYDENKNIHOVEN20 do políčka „kód kupónu“ a potvrďte
  4. E-knihy se objeví v „Knihovničce“ na webu i v aplikaci Palmknihy (Android, iOS)

Vaše knihovna