Petr Voldán a Radek Pálka: „NA VLNÁCH S VAŘEČKOU“

srdečně Vás zveme na poutavé vyprávění Petra Voldána a Radka Pálky nejen o cestování a vaření.

Petr Voldán – rodák z Pardubic, absolvent žurnalistické fakulty, dlouholetý zahraniční zpravodaj, asistent Evropského parlamentu v Bruselu, pohodář a kliďas. Od roku 1999 spolupracuje s ostravským studiem České televize jako autor a průvodce oblíbeným pořadem „Postřehy odjinud“.

Radek Pálka – rodák z Jaroměře, šéfkuchař Hotelu Praha Duo, pravidelný kuchař v pořadu Snídaně s Novou, člen národního týmu kuchařů a cukrářů ČR a nositel četných ocenění ze světových soutěží (Moskva, Singapur, Glasgow, Paříž, Lucembursko, Norimberk, Gastro Hradec a jiné). Příběhy z kuchyní z celého světa sepsal ve své knize „Šéfkuchařův deník“.

Co Vás čeká, když se spojí tito dva světoběžníci z východních Čech? Společně s nimi se vydáte na cesty, které jsou provázeny zajímavými lidmi, jejichž příběhy vás zaujmou a rozesmějí. Dozvíte se například, jak se přestupuje z ledoborce na ledoborec, kolik druhů chleba upekl Petr Voldán po světě a kam až vedlo setkání s Dagmar Peckovou při nákupu brambor. Jaké to je být v jedné kuchyni se Slovákem, Bangladéšanem a Pákistáncem, o tom ví své Radek Pálka.

Zkrátka, máte se na co těšit, a to 23. března 2022, v 17, 30 hodin v hlavní budově Městské knihovny Jaroměř.

Těšíme se na Vás