Lukáš Lacina: ARCHITEKTURA JE SLUŽBA!

srdečně Vás zveme na přednášku architekta Lukáše Laciny: „Architektura je služba!“

Lukáš Lacina v roce 2010, pod vedením doc. Ing. arch. Petra Mezery, CSc., absolvoval obor pozemní stavby a architektura na pražské ČVUT. Už v průběhu studia má v rámci vlastní praxe, první realizaci a nastupuje do projekčního ateliéru PSK TUZAR. Věnuje se širokému spektru projekční činnosti od urbanismu přes individuální rezidenční výstavbu, komerční a průmyslové objekty, development, vodní stavby, architektonické soutěže až po návrhy interiérů. Rád tvoří rukama, zvláště z oceli. Realizoval několik upcyklovaných svítidel, vlastní knihovnu či divadelní kulisy pro soubor Hiircum. Vedle své odborné praxe se zajímá o politiku a veřejný prostor, o čemž natáčí podcast „Nekecej“.

Chcete vědět v čem spočívá práce architekta a jak vzniká stavba krok za krokem? Rádi byste nahlédli do českého legislativního prostředí ve stavebnictví? Přijďte ve středu, 10. listopadu, v 17,30 hodin do hlavní budovy Městské knihovny Jaroměř.

Při účasti na besedách a přednáškách, pořádaných Městskou knihovnou Jaroměř, Vás prosíme o předložení certifikátu o prodělaném očkování nebo negativního testu na COVID-19.

Děkujeme za pochopení a těšíme se na Vás