Ludmila Konvalinková: „Dámy světové kosmetiky“ (Rubinsteinová, Astor ……..)

srdečně Vás zveme na páté „přátelské setkání“p. Ludmilou Konvalinkovou: „Dámy světové kosmetiky“ (Rubinsteinová, Astor …..).

S paní Ludmilou jsme již imaginárně navštívili prvorepublikové módní salóny, nechali se inspirovat vhodným výběrem šperků dle Madeleine Albright a dalším logickým krokem bude kosmetika.

Zavede nás do kosmetického světa a představí nejvlivnější představitele tohoto byznysu jako je Rubinsteinová nebo Astor.

Jak o sebe pečovat, jaký pleťový krém a make-up je vhodný pro daný typ ženy a mnoho dalších užitečných rad se dozvíte ve čtvrtek, 29. září 2022, od 17,00 do 19,00 hodin v hlavní budově Městské knihovny Jaroměř.

„Neexistují ošklivé ženy, jen některé jsou líné se udělat krásné“ (There are no ugly women. Only lazy ones.) – věta, která je připisována Heleně Rubinsteinové.

Těšíme se na Vás