Hledáme zaměstnance na pozici knihovník/knihovnice pro dětské oddělení v hlavní budově Jaroměř na dobu určitou-zástup za mateřskou dovolenou

Ředitelka Městské knihovny Jaroměř přijme

zaměstnance na pozici knihovník/knihovnice pro pobočku Jaroměř – dětské oddělení

hlavní pracovní poměr na dobu určitou – zástup za rodičovskou dovolenou

Předpokládaný termín nástupu: 1. 10. 2020 nebo dohodou

Požadavky:

  • Středoškolské vzdělání ukončené maturitní zkouškou (výhodou obor knihovnictví),
  • Znalost literatury,
  • Komunikační schopnosti,
  • Práce s PC – pokročilá znalost práce s MS Word a MS Excel (MS Office),
  • Orientace v prostředí internetu – práce s informacemi, vyhledávání informací,
  • Zodpovědnost, pečlivost, příjemné vystupování, časová flexibilita,

Náplň práce:

  • Knihovnické činnosti (zajištění chodu dětského oddělení, pořádání besed pro MŠ a ZŠ),
  • Komunikace s lidmi,
  • Práce na PC

Další nezbytné předpoklady:

  • státní občanství České republiky, u cizích státních občanů trvalý pobyt v České republice,
  • dosažení věku 18 let,
  • trestní bezúhonnost

Platové zařazení (bonusy):

  • platové zařazení dle nařízení vlády č. 341/2017 Sb., o platových poměrech zaměstnanců ve veřejných službách a správě,
  • 5 týdnů dovolené,
  • Příspěvek na stravenky

Požadované doklady:

  • strukturovaný životopis s uvedením údajů o dosavadních zaměstnáních a o odborných znalostech, kontaktní údaje (e-mail, telefon)
  • motivační dopis
  • kopie dokladu o nejvyšším dosaženém vzdělání,
  • reference výhodou

Městská knihovna Jaroměř si vyhrazuje právo zrušit bez uvedení důvodů toto výběrové řízení kdykoliv v jeho průběhu nebo nevybrat žádného uchazeče

Přihlášku s přílohami a motivační dopis zasílejte v obálce označené „KONKURZ“

do 21.8.2020 do 12 hodin

nebo osobně zaneste na adresu:

Městská knihovna Jaroměř

  1. Probošta 180

551 01 Jaroměř

Z přihlášek doručených do 21.8.2020 do 12 hodin

budou vybráni uchazeči k osobnímu pohovoru (od 24.8. – 28.8.2020)

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *