Adam Trýb: „Jordánsko na kole“

srdečně Vás zveme na cestopisné povídání Adama Trýba: „Jordánsko na kole“.

Spolu s Adamem navštívíme tajemné skalní město Petra, které patří mezi sedm divů světa. Jeho mimořádná atmosféra, architektonická jedinečnost a archeologické nálezy přitahují mnoho turistů. Vydáme se  do přírodní rezervace Dana. Jejím srdcem je široké údolí Wadi Dana, v jehož okolí se nachází množství jiných údolíček, říček a kaňonů. Nejkrásnější je na jaře, zelená a barevná, naopak v zimě je počasí chladné a deštivé.

Kam až se Adam se svým kolem dostal a jaká dobrodružství zažil se dozvíte ve středu, 5. října 2022, od 17,30 hodin v hlavní budově Městské knihovny Jaroměř. Přijďte nasát atmosféru nejpohostinnější země na světě.